Гімназія А+ оголошує про старт вступної кампанії на 2019-2020 навчальний рік!
Приватний заклад загальної середньої освіти
ІІ-ІІІ ступенів «Гімназія А+» з 1 лютого 2019 року запрошує до участі в конкурсному випробовуванні учнів 5-9 класів.

"Гімназія А+" - це сучасна школа для мотивованих і творчих дітей. Ми даємо високий рівень академічних знань, цілеспрямовано розвиваємо особистість учня і відкриваємо доступ до освіти світового рівня!

Для того щоб взяти участь у вступній кампанії потрібно зробити лише 4 кроки:

Аплікаційна форма
Заповніть аплікаційну форму за посиланням
Підтвердження
Дочекайтеся дзвінка нашого менеджера для підтвердження дати тестування та персональних даних дитини
Тестування
Відвідайте нас у попередньо узгоджений час та день для тестування дитини та інтерв'ю батьків з адміністрацією Гімназії А+
Психологічний тренінг
Після тестування ми запросимо вашу дитину на тренінг з психологом, де ми визначимо психологічну готовність дитини до навчання в Гімназії А+!
Метою тестування є визначення рівня академічної готовності учня до навчання в нашому закладі освіти!

З чого складається тестування?

Тест складається з 3 модулів:
  • українська мова
  • англійська мова
  • математика
Тривалість тестування до 90 хвилин.

Інтерв'ю батьків
Під час інтерв'ю батьків з директором, ми з'ясуємо ваші очікування щодо навчання та майбутнього вашої дитини, а також ознайомимо з філософією та основними принципами навчання в Гімназії А+!

Результати конкурсу
Протягом 3-х календарних днів ви отримаєте рішення конкурсної комісії

Ми завжди раді бачити Вас!

Контактні номери телефону Гімназії А+:
E-mail: gymnasium@academy.com.ua
Телефон: (067)333-1-403 або (044)363-1-403
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

Наша адреса:
вул. Березнева, 14, ЖК "Комфорт Таун"

#SchoolAPlus #ОбираюAPlus #LearnCreateCollaborate